Większość imprez niedozowanie łączy się z przygotowywaniem i serwowaniem posiłków. Do tego celu niezbędny jest specjalistyczny sprzęt kuchenny, który zapewni obsłudze imprezy komfortową i bezpieczną pracę, a uczestnikom dania i potrawy podane zgodnie z najwyższymi standardami kulinarnymi.

Wszystko, co konieczne w kuchni

Nasza firma dysponuje pełnym wyposażeniem zaplecza kuchennego na każdą okazję. Oferujemy garnki ze stali nierdzewnej w różnych rozmiarach. Dostarczamy kuchnie indukcyjne oraz odpowiednie do nich patelnie. Wynajmujemy piece konwekcyjne, dzięki którym gotowanie potraw przebiega szybko i równomiernie, a przygotowane dania nie ulegają wysuszeniu i zachwycają smakiem. Proponujemy także taborety grzewcze, opiekacze i podgrzewacze do parówek. Przygotowując dużą imprezę, warto wynająć szafę grzewczą oraz specjalne piece do obróbki kulinarnej lub inne urządzenia do podgrzewania potraw.

Oferujemy sprzęt chłodniczy. Dysponujemy wydajnymi lodówkami i zamrażarkami oraz specjalnymi lodówkami barowymi i lodówkami na wino, a także ladami cukierniczymi. Do transportu gotowych posiłków przygotowaliśmy elektryczne hot-boxy oraz termosy do przewozu płynów. Posiadamy skrzynki transportowe oraz wózki na tace.

W szczegółowej ofercie znajdziecie opisy wszystkich naszych sprzętów kuchennych przygotowanych do wynajmu na różnego typu imprezy. Zapraszamy!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.