Pikniki i imprezy plenerowe to ostatnio bardzo popularna forma spędzanie wolnego czasu. Organizowane są wszędzie i przy wielu okazjach, w miastach, miasteczkach i na wsiach. Relaks na świeżym powietrzu, wyciszenie w cieniu parasola na wygodnym leżaku, atrakcyjny bufet, to ulubione sposoby na odpoczynek w gronie rodzinnym i wśród przyjaciół. Aby impreza była udana, musi być odpowiednio przygotowana. Nasza firma dostarczy cały niezbędny sprzęt do zorganizowania wspaniałego wydarzenia plenerowego.

Kompletny sprzęt i urządzenia do organizacji pikników i imprez plenerowych

Gastro4Rent zapewni Wam wynajem hal namiotowych oraz namiotów w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Dostarczymy niezbędne meble, stoły i krzesła, ławy piwne oraz parasole grzewcze. Tym, którzy preferują chillout pod chmurką, zaproponujemy leżaki i parasole.

Zapewnimy każdej imprezie sprzęt gastronomiczny niezbędny do przygotowania poczęstunku. Oferujemy grille gazowe, węglowe i elektryczne oraz pozostałe wyposażenie gastronomiczne. Wynajmiemy bar mobilny oraz wiele innych atrakcji i rozrywek w formie fotobudki, automatów zręcznościowych czy też automatów do popcornu lub lodów.

Pomożemy w zabezpieczeniu imprezy plenerowej, dostarczając kordony hotelowe i barierki ochronne oraz zapewnimy kosze na śmieci i odpadki, a obsługę możemy wyposażyć w radiotelefony. Jesteśmy przekonani, że nasze urządzania eventowe i sprzęt gastronomiczny zagwarantują Wam organizację imprezy plenerowej na wysokim poziomie. Zachęcamy do współpracy.

Zamknij
×

Koszyk