WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO

xmas

BAZY POD TALERZE

SZYK I ELEGANCJA W NAJMODNIEJSZYM WYDANIU

SZAMPAŃSKIE KRZESŁA

IDEALNE UZUPEŁNIENIE SZAMPAŃSKIEJ IMPREZY

ZŁOTE SZTUĆCE

ABSOLUTNY MUST HAVE TEGOROCZNYCH PRZYJĘĆ

DEZYNFEKUJEMY

WSZYSTKIE NASZE PRODUKTY

Gastro4rent to wypożyczalnia gastronomiczno-eventowa, bez której trudno wyobrazić sobie udaną organizację różnego typu imprez. Zapewniamy najlepszej jakości sprzęt gastronomiczny i eventowy, dzięki któremu Wasze wesele, przyjęcie rodzinne, impreza plenerowa czy festyn na długi czas zapadną w pamięć uczestników i pozostawią niezatarte wspomnienia z udanego wydarzenia.

Sprzęt i zastawa gwarancją udanej imprezy

O tym, czy impreza będzie udana, nie stanowią jedynie zaproszeni goście i miejsce spotkania. Nie wystarczy atrakcyjne wnętrze i nastrojowa muzyka, by zadowolić przybyłych, a jakość jedzenia i potraw też nie przesadzają o sukcesie wydarzenia. Ważne jest wyposażenie i zastawa stołowa oraz cały niezbędny sprzęt, który pozwoli z pełnym rozmachem przygotować imprezę na najwyższym poziomie. W zależności od potrzeb i rodzaju imprezy odpowiedni sprzęt gastronomiczny i eventowy zapewni uczestnikom zabawy pełen komfort i możliwość swobodnego korzystania z gościnności organizatora.

Co możemy zaproponować?

Wypożyczalnia gastronomiczna Gastro4rent wynajmuje różnego typu sprzęt, który umożliwi Wam przygotowanie wyjątkowej imprezy lub niezapomnianego wydarzenia rodzinnego. Wyobraźcie sobie imprezę plenerową pod namiotami lub w hali namiotowej, doskonale zabezpieczoną specjalnymi barierkami ochronnymi, w otoczeniu grilli, ekspresu do kawy czy maszyn do waty cukrowej, popcornu i lodów. Pod namiotami, w zależności od potrzeb możecie postawiać krzesła i stoły gastronomiczne, a po nakryciu ich obrusami ustawić elegancką zastawę porcelanową, szklaki i kieliszki, by całość dopełnić wyjątkowymi sztućcami. Wszystko to można osiągnąć dzięki naszej szerokiej ofercie sprzętu gastronomiczno-eventowego.

Proponujemy także wynajem sprzętu piknikowego: parasol i leżaki, parasole grzewcze, sprzęt barmański i kelnerski oraz naczynia i urządzenia do serwowania zimnych i gorących dań. Naszą ofertę uzupełniają tekstylia, obrusy oraz przenośne przebieralnie i szatnie. Prowadzimy także wypożyczalnię pokrowców na krzesła.

Bogata oferta dla wielu firm

Kogo zachęcamy do korzystania z naszych usług? Każdą firmę przygotowującą imprezę plenerową lub klienta prywatnego planującego wydarzenie rodzinne. Firmy cateringowe, dzięki naszemu sprzętowi mogą zapewnić swoim klientom komfortową konsumpcję i wysoką jakość obsługi. Agencje eventowe, stowarzyszenia i organizacje wykorzystując naszą ofertę, będą w stanie przygotować imprezę plenerową w dowolnej konfiguracji, w formie pikników, jubileuszów, wydarzeń okolicznościowych i sportowych. Nasze namioty, meble oraz cały specjalistyczny sprzęt gastronomiczny pozwalają na zorganizowanie dowolnej imprezy rodzinnej, hucznych wesel, chrzcin, Pierwszych Komunii, „osiemnastek” oraz innych ważnych wydarzeń rodzinnych.

NASZA OFERTA

SZKŁO

PORCELANA

SZTUĆCE

BUFET ZIMNY

BUFET CIEPŁY

LODÓWKI I ZAMRAŻARKI

GOTOWANIE I PIECZENIE

TRANSPORT POSIŁKÓW

PLATERY I KASKADY

DESKI I KOSZE

MEBLE

TEKSTYLIA

EVENTY

AKCESORIA BAROWE

PIKNIKI

SPRZĘT WESELNY

SZATNIE I KORDONY

RÓŻNE

WITAMY NA STRONIE WYPOŻYCZALNI

GASTRONOMICZNO-EVENTOWEJ GASTRO4RENT

Wypożyczalnia gastronomiczno-eventowa Gastro4rent oferuje szeroki wachlarz sprzętu gastronomiczno-eventowego niezbędnego do organizacji różnego rodzaju imprez: cateringi, eventy, szkolenia, wesele, festyny oraz imprezy domowe typu urodziny imieniny itp. Oferowany sprzęt gastronomiczny oraz eventowy to urządzenia znanych marek światowych oraz krajowych, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Ofertę kierujemy do firm cateringowych, agencji eventowych oraz do osób prywatnych. Znajomość branży gastronomicznej oraz oczekiwań klientów sprawiła, że powstała wypożyczalnia, dzięki której można z łatwością wypożyczyć sprzęt gastronomiczny potrzebny do zorganizowania wymarzonego przyjęcia, cateringu lub eventu biznesowego.

Podstawowa oferta wypożyczalni obejmuje hale namiotowe i namioty o różnej szerokości i w różnych kolorach, barierki ochronne na imprezy okolicznościowe, maszyny do waty cukrowej, popcornu i lodów (wraz z obsługą), ekspresy do kawy, lampy grzewcze, a nawet czerwony dywan na specjalne okazje. W naszej wypożyczalni znajdziecie państwo również sprzęt piknikowy, czyli grille, leżaki i parasole. Możecie też wypożyczyć zastawę z porcelany, sztućce, gorący i zimny bufet oraz wszelkie akcesoria niezbędne dla barmanów i kelnerów – jednym słowem wszystko, co potrzebne do organizacji eleganckiego przyjęcia.
Dopełnieniem naszej oferty jest wynajem mebli eventowych, w tym między innymi wynajem krzeseł, cała gama tekstyliów (obrusy i pokrowce na krzesła) oraz przenośne przebieralnie (parawany) i szatnie.

katalog

KATALOG

PRODUKTÓW ONLINE

NASZE NOWOŚCI