You are currently viewing Wybór szkła na imprezę firmową. Przegląd rozwiązań

Wybór szkła na imprezę firmową. Przegląd rozwiązań

Niezależnie od tego, czy dana firma jest niewielka, czy ogromna organizowanie imprez firmowych jest zawsze doskonałym pomysłem i niezwykle skuteczną metodą na integrację pracowników. Imprezy firmowe mogą mieć różny charakter. Mogą być to luksusowe eventy organizowane w renomowanych hotelach, ale równie dobrze mogą odbywać się w kameralnej restauracji serwującej smaczne jedzenie. Najważniejsze, aby wszyscy goście oraz pracownicy byli zadowoleni, czuli się dopieszczeni i zauważeni. W czasie takich imprez można nawiązać nowe znajomości oraz lepiej poznać swoich współpracowników, z którymi zazwyczaj nie mamy czasu porozmawiać na tematy niezwiązane z pracą w biurze. Jednak organizacja takich imprez to skomplikowana sprawa, trzeba dobrze przemyśleć wybór miejsca, potraw, muzyki, a także zastanowić się, jaka zastawa stołowa będzie potrzebna w ten wyjątkowy wieczór. Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem naczyń oraz pełnej zastawy stołowej na różne uroczystości. Dzięki nam będą Państwo mogli wybrać dowolną zastawę oraz szkło niezbędne na każdej imprezie.

Jakie rodzaje szkła będą potrzebne na imprezie firmowej?

Kieliszki do wina – eleganckie kieliszki do wina to zdecydowanie obowiązkowe wyposażenie każdego stołu na imprezie firmowej. To w nich goście będą mogli skosztować wybornych win wspaniale dopełniających i urozmaicających smaki serwowanych dań. Mogą Państwo wypożyczyć osobne kieliszki do win czerwonych i białych albo zdecydować się na kieliszki uniwersalne, w których można pić zarówno jedne, jak i drugie wina.

Dzbanki szklane – w szklanych dzbankach można postawić na stołach różnego rodzaju napoje bezalkoholowe. Jest to doskonałe rozwiązanie do podania wody, soków, kompotów i innych trunków. Dzięki nim będziemy mogli zrezygnować z nieestetycznych plastikowych butelek i kolorowych kartonów, które szpecą stoły.

Szklanki do piwa – jeżeli na imprezie zamierzamy serwować piwa, powinniśmy pomyśleć o wypożyczeniu specjalnych szklanek do tego napoju. Piwo nalane do piwnych szklanek będzie się rewelacyjnie prezentować.

Pucharki do lodów – pięknie zdobione pucharki do lodów przydadzą się do podawania zimnych deserów. Lody z dekoracją nałożone do szklanych pucharków zachwycą każdego gościa.

Szklanki do wody – to obowiązkowy element każdego przyjęcia. Każdy z gości musi mieć możliwość napicia się orzeźwiającej wody doskonale gaszącej pragnienie.

Szklanki do kawy latte – specjalne szklanki do takiej kawy mają wygodne ucho oraz elegancką nóżkę. Kawa nalana do tych przezroczystych szklanek będzie wspaniale wyglądać, urzekając swoją warstwową strukturą.