You are currently viewing Girlandy świetlne. Oryginalne ozdoby na wesele
Wedding Banquet or gala dinner decorated with garlands. Festive table set up decor for wedding, party

Girlandy świetlne. Oryginalne ozdoby na wesele

Wesele, to dzień, na który czekają nie tylko Narzeczeni, ale również ich rodzice, rodzina i przyjaciele. Wszystkim zależy, aby ten dzień zapadł w pamięć możliwie jak najdłużej. Sposobów na stworzenie wyjątkowego wesele jest kilka. Można zaszaleć z nietuzinkową oprawą wesela nad brzegiem morza, w górskiej scenerii, czy ogólnie modnego na zachodzie przyjęcia weselnego w plenerze. Skoro wesele w plenerze, potrzebne jest stworzenie odpowiedniego klimatu, oświetlenia miejsca biesiady weselnej. Świetnie w tym celu spisują się nasze girlandy świetlne. Dziś zajmiemy się właśnie nimi. Zastanowimy się jak je wykorzystać do stworzenia oryginalnej ozdoby na wesele? Czym kierować się przy ich wyborze i jakie możliwości daje nam rynek?

Czym są girlandy świetlne?

Girlandy świetlne zwane żarówkowymi to sposób na stworzenie niezapomnianej atmosfery każdego przyjęcia w plenerze, a w szczególności wesel. Biorąc pod uwagę rodzaj imprezy, można wybierać pomiędzy girlandami profesjonalnymi a dekoracyjnymi. Te nazywane mianem profesjonalnych są zwykle budowane stricte pod potrzeby i życzenia klienta. Girlandy standardowo dostępne w sklepach przypominają oświetlenia, jakie możemy dostać w sklepach większości marketów, te, które można dostać w naszym punkcie, cechuje ponadstandardowy wymiar girland. Dzięki możliwości łączenia girland w różne moduły możemy udekorować powierzchnię praktycznie każdej wielkością co najważniejsze bez ryzyka przeciążenia sieci energetycznej. Profesjonalne girlandy od marketowych wyróżnia wytrzymała konstrukcja. Girlandy żarówkowe specjalistyczne są produkowane z wysokiej jakości gumy o przekroju 4/13 mm, odporne na warunki atmosferyczne oprawki E27 z pierścieniem uszczelniającym żarówkę, co zapobiega przedostawaniu się wody. Dzięki temu nawet podczas niepogody, chwilowych problemów z aurą nie ma ryzyka zwarcia, porażenia weselników prądem.

Dlaczego warto pomyśleć o girlandach świetlnych na wesele?

Girlandy na wesele to coś nowego, majestatycznego i pięknego, co gościom weselnym i nowożeńcom na długo pozostanie w pamięci. Delikatnie otulające światło dziesiątek żarówek rozwieszonych nad weselnikami to coś, czym nie każdy może się pochwalić na swoim weselu. Przyjęcia weselne w plenerze to obecnie niesłabnący trend przyniesiony z zachodu, który dopiero u nas rozkwita i nabiera rumieńców właśnie dzięki, chociażby girlandom w ogrodzie.

Światło girland tworzy niepowtarzalny klimat i nastrój, a to w przypadku wesela jest jedną z rzeczy, którą chcemy zapewnić gościom weselnym i samym ślubującym. Najładniejsze efekty wizualne uzyskuje się przy rozmieszczeniu żarówek co około pół metra. Możliwość indywidualnego zestawiania girland w dowolne moduły i długości sprawia, że zawsze można dobrać ich układ tak, aby współgrał z resztą aranżacji.