Jak udekorować krzesła na wesele?

Dekoracja krzeseł na wesele, to problem, przed którym – wcześniej lub później – stanie każda młoda para. Warto już na samym początku zastanowić się, co chcemy osiągnąć – czy wolimy, żeby krzesła były całkowicie zasłonięte, czy może wystarczy nam ich delikatne przyozdobienie. Osoby ceniące sobie wiejskie klimaty, mogą zostawić krzesła w formie pierwotnej i dodać do nich jedynie niewielki kwiatek lub kawałek wstążki. Ci, którzy lubią klasykę, powinni celować w kokardy. Warto jednak pamiętać, aby dekorację krzeseł dobierać do motywu przewodniego wesela.

Co zrobić kiedy krzesła nie pasują do motywu przewodniego wesela?

Zdarzają się sytuację, w których krzesła nie pasują do wizji wesela lub kiedy po prostu są brzydkie. Co wtedy zrobić? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta i brzmi – nie wpadać w panikę. W takich momentach należy znaleźć wypożyczalnię pokrowców na krzesła i przedstawić jej swoje oczekiwania. Pracownicy firmy z pewnością szybko znajdą satysfakcjonujące nas rozwiązanie. Gwarantujemy, że pokrowce nie tylko doskonale maskują wszelkie mankamenty krzeseł, ale również nadają uroczystości dodatkowej elegancji.

Celuj w prostotę!

Niektóre meble w swojej prostocie bronią się same. Jeżeli w wynajętej przez nas sali weselnej znajdują się klasyczne krzesła, to wystarczy przewiązać je piękną mięsistą kokardą. Jeżeli jednak nie jesteśmy miłośnikami tej formy zdobienia, to jej alternatywą mogą okazać się przewieszone przez krzesła tkaniny. Sprawdzają się one idealnie w przypadku przyjęć utrzymanych stylu vintage. Mało spotykanie – niemniej bardzo efektowne i warte wykorzystania – są też girlandy z pereł, kryształków i innych połyskujących materiałów.

Pamiętaj o wygodzie gości

Oczywiście krzesła, poza tym że ładne, powinny być również wszystkim wygodne. Jeżeli zależy nam na zachowaniu odpowiedniego efektu wizualnego, to warto dobrać do nich poduszki pasujące kolorem do motywu przewodniego przyjęcia weselnego.