Sprzęt eventowy

Poszukujecie wysokiej jakości sprzętu do organizacji imprez masowych lub wydarzeń okolicznościowych? Chcecie, aby Wasza impreza wypadła znakomicie i cieszyła uczestników wygodą i niebanalnym wystroje, a dostępny sprzęt był dostarczycielem wielu niepowtarzalnych wrażeń? Zapraszamy do Gastro4Rent!

Wyposażenie imprez plenerowych

Każda impreza w plenerze musi mieć swoją oprawę i powinna być wyposażona w odpowiedni sprzęt. Sercem większości eventów są hale namiotowe. Oferujemy je w różnych rozmiarach i w kilku wariantach kolorystycznych. Hale namiotowe wyposażamy w efektowne drewniane podłogi i podwieszane sufity. Zajmujemy się wynajmem lamp grzewczych, które są niezastąpione podczas imprez „pod gołym niebem” zwłaszcza w chłodniejsze dni. Dzięki przyjemnemu ciepłu, jaki emitują, uczestnicy imprez czują się komfortowo nawet przy niskich temperaturach powietrza.

Oferujemy wynajem mebli eventowych, a wśród nich atrakcyjnych stołów, wygodnych krzeseł oraz nieodzownych zwłaszcza w otoczeniu barów hokerów. Dysponujemy także dużym wyborem parasoli ogrodowych oraz leżaków, które ostatnio stały się bardzo modne podczas wszelkiego typu imprez plenerowych i w „kinach pod chmurką”. Proponujemy także nietypowe elementy wyposażenia, takie choćby jak okazały tron Mikołaja, czy też czerwony dywan otoczony ozdobnymi słupkami  odgradzającymi, na którym każdy uczestnik imprezy poczuje się jak gwiazda filmowa.

Jako wypożyczalnia mebli eventowych Gastro4Rent posiada również wiele innych artykułów, które przyczynią się do uatrakcyjnienie każdej imprezy plenerowej. Są to między innymi pokrowce na krzesła i stoły koktajlowe, które z powodzeniem można dopasować kolorystycznie do całości wystroju oraz maszyny do lodów, waty cukrowej i popcornu. Oferujemy także zabezpieczenie medyczne imprez masowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Koniec treści

Nie ma więcej produktów