You are currently viewing Obsługa kelnerska –  podstawa udanego przyjęcia.

Obsługa kelnerska – podstawa udanego przyjęcia.

Obsługa kelnerska –  podstawa udanego przyjęcia.

Każda elegancka, czy huczna impreza, nie może obejść się bez profesjonalnej obsługi. Zatrudnienie odpowiedzialnej i profesjonalnej kadry kelnerskiej to nie lada wyzwanie, ale dzięki niej ,możemy być spokojni o przebieg imprezy, kolejność wydawanych dań i odpowiednią “opiekę” nad gośćmi. W pełni przygotowany do pracy zespół kelnerski, to gwarancja spokoju, na czas trwania imprezy, także w sferze porządkowej.KELERKA

Oferta wypożyczalni gastronomicznej Gastro4rent która współpracuje z Agencją Kelnerską , poza możliwością wypożyczania najwyższej jakości sprzętu gastronomicznego i eventowego, posiada także usługę wynajęcia obsługi kelnerskiej. To profesjonalni i doświadczeni kelnerzy, mogący się poszczycić obsługą wielu ważnych uroczystości i bankietów.  A to jedna z najważniejszych cech. Pamiętajmy, że kelner pracujący w barze czy podrzędnej restauracji, niekoniecznie będzie znał się na rzeczy, podczas uroczystego bankietu.

Staff kelnerski zatrudniony w Agencji Kelnerskiej , to osoby o niebywałej prezencji i kulturze osobistej. Warto też dostosować zatrudnienie kelnerów w różnym wieku i płci, w zależności od imprezy.

Skład obsługi kelnerskiej musi uwzględniać braki we wcześniejszym, posiadanym personelu, jak i może to być wynajem całej kadry, w postaci:

Starszego kelnera – osoby odpowiedzialnej za nadzorowanie pracy zespołu i rozporządzanie ni
ą w obrębie grupy kelnerskiej,

Kelnerów – personel bezpośrednio obsługujący gości,

Pomocników – których zadaniem jest pomoc w pracy kelnerów, poprzez donoszenie lub odnoszenie naczyń czy posiłków, pomocy w sprawach porządkowych.

Najważniejsze jest, aby przyjęcie, było udane, a goście byli zadowoleni. Możemy to osiągnąć dzięki zgranej i profesjonalnej załodze, w pełni dyspozycyjnej i mającej na celu naszą satysfakcję i stworzenie niepowtarzalnego wrażenia.

Reasumując –jeśli potrzeba  kelnerów do obsługi bankietu , przyjęcia czy innej imprezy dzwonimy do Agencji Kelnerskiej

Jeśli potrzeba sprzętu gastronomicznego  zapraszamy do GASTRO4RENT.PL