[cycloneslider id=”lody”]
WITAMY NA STRONIE WYPOŻYCZALNI GASTRONOMICZNO-EVENTOWEJ GASTRO4RENT.

Wypożyczalnia gastronomiczno-eventowa Gastro4rent oferuje szeroki wachlarz sprzętu gastronomiczno-eventowego niezbędnego do organizacji różnego rodzaju imprez: cateringi, eventy, szkolenia, wesele, festyny oraz imprezy domowe typu urodziny imieniny itp. Oferowany sprzęt gastronomiczny oraz eventowy to urządzenia znanych marek światowych oraz krajowych, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

NASZE NOWOŚCI

 

katalog-on-line-150x150

 

Wypożyczalnia gastronomiczno-eventowa gastro4rent

Ofertę wypożyczalni gastronomicznej Gastro4rent.pl kierujemy do firm cateringowych, agencji eventowych oraz do osób prywatnych. Znajomość branży gastronomicznej oraz oczekiwań klientów sprawiła, że powstała wypożyczalnia, dzięki której można z łatwością wypożyczyć sprzęt gastronomiczny potrzebny do zorganizowania wymarzonego przyjęcia, cateringu lub evenu biznesowego.

Wypożyczalnia mebli eventowych i sprzętu gastronomicznego

Oferowany przez nas sprzęt gastronomiczny i eventowy to urządzenia znanych marek światowych oraz krajowych, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Podstawowa oferta wypożyczalni obejmuje hale namiotowe i namioty o różnej szerokości i w różnych kolorach, barierki ochronne na imprezy okolicznościowe, maszyny do waty cukrowej, popcornu i lodów (wraz z obsługą), ekspresy do kawy, lampy grzewcze, a nawet czerwony dywan na specjalne okazje. W naszej wypożyczalni znajdziecie państwo również sprzęt piknikowy, czyli grille, leżaki i parasole. Możecie też wypożyczyć zastawę z porcelany, sztućce, gorący i zimny bufet oraz wszelkie akcesoria niezbędne dla barmanów i kelnerów – jednym słowem wszystko, co potrzebne do organizacji eleganckiego przyjęcia. Dopełnieniem naszej oferty jest wynajem mebli eventowych, w tym między innymi wynajem krzeseł, cała gama tekstyliów (obrusy i pokrowce na krzesła) oraz przenośne przebieralnie (parawany) i szatnie.

Jeżeli znaleźli się państwo na naszej stronie, to prawdopodobnie dlatego, że potrzebna jest wam pomoc w kwestii zapewnienia niezbędnego sprzętu, a wypożyczalnia gastronomiczna gastro4rent, to najlepszy wybór!

Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy.

Zamknij
×
×

Koszyk