You are currently viewing Wynajem mobilnego baru na wesele – czy warto?

Wynajem mobilnego baru na wesele – czy warto?

W dzisiejszych czasach młode pary marzą o zorganizowaniu pięknego oraz oryginalnego ślubu i przyjęcia weselnego, które na długo zapadną w pamięci zaproszonych gości. Spędzają wiele godzin nad dobraniem idealnych dekoracji sali i tygodniami poszukują eleganckich stylizacji. W trakcie przygotowań weselnych, warto również zastanowić się nad niespodziankami w postaci smacznych potraw lub występów artystycznych. Dużą popularnością cieszy się także wynajem mobilnego baru.

Kolorowe drinki

Przyjęło się myśleć o drinkach, jako o domenie kobiet. Jednak pomieszane, z sokiem lub napojem, alkohole są doskonałą alternatywą dla tradycyjnej “czystej”. Barman, który obsługuje na weselu mobilny bar, oferuje przeważnie do kilkunastu sprawdzonych drinków. Dzięki doświadczeniu wybierze on pozycję odpowiadającą gustom biesiadników.

Wspaniała atrakcja, zarówno dla gości, jak i młodej pary

Mobilny bar już sam w sobie jest ciekawą atrakcją, ale zdarza się również, że barmani dodatkowo oferują  przeprowadzanie spektakularnych pokazów barmańskich połączonych z konkursami dla gości. Takie atrakcje są wyjątkowo ciekawe i – co również ważne – pozwalają na chwilowy odpoczynek po intensywnych tańcach. Często zdarza się również, że barmani pełnią także rolę wodzirejów i zachęcają biesiadników do wspólnej zabawy.

Mobilny bar na weselu – oj warto!

Pomimo, że wynajem mobilnego baru wiąże się z generowaniem dodatkowych kosztów, to jednak  warto zastanowić się nad skorzystaniem z takiego rozwiązania. Pamiętajmy, że już sama możliwość zamówienia kolorowych alkoholi, jest dla biesiadników sporą atrakcją. Ponadto, decydując się na wynajem mobilnego baru, będziemy mogli wznieść toast nie zwykłym szampanem, a pięknie przygotowaną i kolorową kompozycją wykonaną na bazie soku i alkoholu. Nie bez powodu mówi się, że wesele wyprawia się raz w życiu i chociaż wiadomo, że każdy próbuje zaoszczędzić, gdzie może, to akurat na tym wydarzeniu naprawdę nie warto. Firmą, która zajmuje się wypożyczaniem barów mobilnych jest firma Gastro4rent z Warszawy.