You are currently viewing Fontanna czekoladowa. Słodka atrakcja na wiele okazji

Fontanna czekoladowa. Słodka atrakcja na wiele okazji

Czekoladowa fontanna – to słodka atrakcja, która przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym uczestnikom imprezy. Sprawdzi się zarówno na mniejszych, jak i większych przyjęciach, np. weselach, imprezach firmowych, wieczorach panieńskich, balach oraz bankietach. Wokół delikatnie spływającej kaskadami czekolady na pewno zgromadzi się sporo wielbicieli słodkości. Dowiedz się jakie dodatki smakują najlepiej z płynną czekoladą.

Sposoby na niecodzienną rozkosz: 

To jedyna w swoim rodzaju przyjemność, która ma w sobie pewną uniwersalność. Sprawia, że świetnie smakuje z każdym dodatkiem, ale również sama w sobie niesie niepowtarzalny smak. Należy jednak dopasować rodzaj czekolady do przekąsek. Najczęściej wybierana jest czekolada mleczna, ze względu na dobrze zbilansowaną słodycz.

Do fontanny czekoladowej można wykorzystać takie dodatki, jak:

  • banan – świetnie smakuje w połączeniu z płynną czekoladą. Najlepszą opcją podawania tego owocu jest ta tuż przed zjedzeniem, ze względu na jego wygląd.
  • truskawki polane czekoladą – to opcja, która kojarzy się z miłością i Walentynkami. Owoc ten cieszy się niezwykłą popularnością w każdym sezonie.
  • pianki marshmellow – szaszłyk z nadziewanych pianek marshmellow cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci. Białe, słodkie pianki to słodycze kojarzone z amerykańskimi filmami, które na pewno zaskoczą Twoich gości.
  • biszkopty – każdy je zna i każdy je lubi. Podłużny kształt ciastek będzie wygodniejszy w nakładaniu czekolady, dodatkowo należy je zjeść od razu, gdyż szybko miękną.

Zalety czekoladowej fontanny

Ogromnym atutem takiej oryginalnej atrakcji jest to, że decydując się na zamówienie czekoladowej fontanny, można zaoszczędzić na kupowaniu dodatkowych słodyczy. Wbrew pozorom warto również zadbać o osoby, które nie przepadają za taką formą słodkości.