Efektownie zastawiony stół jest najatrakcyjniejszą ozdobą każdego przyjęcia. Piękna zastawa stołowa, gustownie dopasowana do stylu wnętrza oraz oprawy uroczystości, dobrana z wyczuciem do rangi przyjęcia zachwyca i cieszy oczy najwybredniejszych gości. Nasza firma jest doświadczoną wypożyczalnią zastawy stołowej. To właśnie u nas znajdziecie wszystko, co uświetni organizowane przez Was imprezy okolicznościowe, biznesowe i rodzinne.

Szkło, porcelana i sztućce na każdą okazję

Jesteśmy wypożyczalnią naczyń i pełnej zastawy stołowej, dzięki której możecie przygotować stół na różnego typu uroczystości. Dostarczymy Wam wyroby ze szkła, które dodadzą blasku każdemu stołowi efektowymi kieliszkami do win białych, czerwonych i wódki oraz atrakcyjnymi szklankami do whisky, piwa i napojów bezalkoholowych. Mamy również dzbanki, karafki, słoje do soków i lemoniad oraz pucharki do lodów.

Jeśli poszukujecie stylowej, a jednocześnie stonowanej i gustownej zastawy stołowej to polecamy porcelanę znanych producentów. Eleganckie i wysokie klasy talerze płaskie i głębokie, półmiski oraz talerzyki deserowe będą ozdoba stołu weselnego i przy każdej innej uroczystości. Wynajmujemy także wazy i salaterki oraz cukiernice i bulionówki, jak również mleczniki, serwetniki i pojemniczki do soli i pieprzu.

Sztućce są uzupełnianiem zastawy stołowej i muszą być dopasowane do wystroju stołu i charakteru imprezy. Dysponujemy kilkoma modelami zestawów sztućców. To eleganckie sztućce pasujące do każdej uroczystości. Sztućce dostarczamy w kompletach, wypolerowane i gotowe do rozłożenia na stole. Uzupełnieniem wystroju stołu są oferowane przez nas patery i kaskady oraz misy i salaterki. Wypożyczalnia zastawy stołowej Gastro4Rent zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą naczyń i sztućców.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.