You are currently viewing Popcorn, wata cukrowa i nie tylko. Automaty które umilą każdą imprezę

Popcorn, wata cukrowa i nie tylko. Automaty które umilą każdą imprezę

Maszyna do popcornu to idealny dodatek do imprez plenerowych, pikników firmowych, festynów czy urodzin. Zwłaszcza na urodzinach z udziałem dzieci, nie może zabraknąć takiej atrakcji. Dzieci uwielbiają smaczne przekąski, ale również wśród młodzieży i dorosłych wzbudzi zainteresowanie.

Z takiego urządzenia możemy korzystać w plenerze, ale również w pomieszczeniach zamkniętych. Możemy wypożyczyć samą maszynę lub z obsługą, która zadba, aby popcorn był ciepły i dobrze wyprażony. Po wypożyczenie sprzętu możemy zgłosić się do firmy gastro4rent.pl, która w swojej ofercie proponuje zarówno automat do lodów jak również maszynę do popcornu i waty cukrowej. Wszystko, czego potrzebujemy, znajdziemy w jednym miejscu, ponieważ firma również oferuje pomoc w zakupie akcesoriów, transporcie oraz montażu i demontażu. Organizowanie festynów dla dzieci czy różnego rodzaju imprez w przedszkolu jest nie lada wyzwaniem. Zawsze zastanawiamy się jak umilić czas, żeby była to niezapomniana impreza. Wspomnienia z udanego przyjęcia są nieocenione zarówno dzieci, jak i dorosłych uczestników zabawy.

Dzięki automatom przekąska jest znacznie zdrowsza i mniej kaloryczna, gdyż nie dodaje się do niego tłuszczu. Wypożyczenie urządzenia do waty cukrowej będzie doskonałym pomysłem, ponieważ jest łatwe w obsłudze a do tego, nie wymaga wielkich nakładów finansowych. Każda osoba dorosła jest w stanie zająć się obsługą takiej maszyny. Do wyrobienia takiej waty potrzebuje zwykłego cukru. Jeśli chcemy udoskonalić wyrób, można dodać barwnika spożywczego lub gotowych mieszanek dostępnych na rynku, które barwią cukier jednocześnie, nadając odpowiedni smak, co jest jeszcze większą frajdą dla dzieci.

Automaty do przekąsek i gier na każdą imprezę.

Automat do przekąsek czy gier stanowi idealne rozwiązanie na przyciągnięcie uwagi oraz bardzo dobry pomysł na reklamę, wywoła pozytywne emocje. Zawsze taką imprezę można dostosować do indywidualnych potrzeb, dzięki temu będzie niezapomnianym wydarzeniem. Prażona kukurydza sprawdza się w różnych okolicznościach, może być świetnym dodatkiem do imprez firmowych, integracyjnych, w promocjach sprzedażowych. Takie urządzenia można opatrzyć logo sponsora atrakcji lub osoba obsługująca może wystąpić w firmowych ubraniu. Niemal na każdej imprezie nie może zabraknąć lodów. Na ogół były to serwowane desery lodowe lub dla młodszych lody na patyku, ale największą popularnością cieszą się lody włoskie. Jakże wielką niespodzianką byłoby postawić automat, który może być używany również w pomieszczeniach zamkniętych. Przy organizacji imprezy firmowej, szkoleniowej, targach branżowych czy eventach warto pomyśleć o wypożyczeniu automatu zręcznościowego. Pamiętamy je z salonów gier lat 80. i 90. a dziś są gwarantowaną, emocjonującą rozrywką na eventach. Uczestnicy takiej imprezy podczas wspólnej zabawy komunikują się, współpracują, co ma na celu impreza integracyjna. Każdy z gości znajdzie cos dla siebie, powspomina gry, w które grał jako dziecko lub nastolatek. Organizując imprezę motoryzacyjną, świąteczną, a nawet wesele również możemy skorzystać z wypożyczenia automatu, dobierając tematycznie gry i aplikacje. Dodaje to dobry klimat zabawie, stanowi wspaniałą atrakcję, ale również sprawia, że jest to niezapomniane przyjęcie.