You are currently viewing Organizacja imprezy plenerowej zimą. Czy to możliwe?

Organizacja imprezy plenerowej zimą. Czy to możliwe?

Myśląc o imprezie plenerowej często ze względu na panujące niskie temperatury wykluczamy z kalendarza miesiące zimowe. W takich momentach przekładamy imprezę na cieplejszą porę roku, a w najgorszym wypadku po prostu z niej rezygnujemy. To błąd, bo przecież jest tyle ciekawych pomysłów, dzięki którym zorganizowane zimą przyjęcie może być niezapomnianym doświadczeniem.


Organizacja łatwiejsza niż myślisz

Organizacja imprezy plenerowej zimą wcale nie musi okazać się taka trudna. Na samym początku powinniśmy się zastanowić nad jej formą. Czy będzie to impreza integracyjna, rodzinna, a może firmowa? Wiele miejsc aż prosi się, aby właśnie tam zorganizować wydarzenie. Świetnie do tego celu nadają się np. góry.

Możliwości. jakie daje nam zima są ogromne, ponieważ możemy zorganizować szaloną imprezę, na której uczestnicy przejadą się kuligiem po obsypanych białym puchem leśnych ścieżkach, a zaraz po nim zorganizujemy biesiadowanie przy ognisku. Wiele restauracji w górach posiada salę z kominkiem, który wprowadzi niezwykły klimat. Istnieją również firmy, które wypożyczają sprzęt eventowy taki jak namioty czy specjalne grzałki, dzięki którym w środku będzie ciepło.Istotne szczegóły

W przypadku bardzo niskich temperatur warto pomyśleć o kocach dla gości, albo mini ogrzewaczach, które sprawią, że zaproszone osoby będą mogły szybko ogrzać swoje dłonie. Taki element może również być ciekawym prezentem. W zależności od charakteru eventu warto pamiętać o zapewnieniu ciepłego cateringu. Należy też zadbać o integracji, która z pewnością rozluźni atmosferę. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu zachwycisz swoich gości niepowtarzalną imprezą. A nabyte wspomnienia z pewnością pozostaną z nimi na długo.