Cztery zastosowania dla hal namiotowych

Hale namiotowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Wzrost popytu na produkty tego typu wpłynął nie tylko na zmiany w ich kształcie czy stylu, ale również na możliwości zastosowania. Obecnie producenci dostosowują się do potrzeb swoich klientów i oferują im najwyższej jakości konstrukcje, które mogą być używane na różne sposoby. Dzisiaj pragniemy przedstawić Państwu cztery różne zastosowania hal namiotowych. Zachęcamy do uważnej lektury!

Hale namiotowe

Największą popularnością cieszą się hale namiotowe spełniające rolę magazynu. Nie tylko zastępują one skutecznie murowane budynki, ale są także o wiele bardziej funkcjonalne i przestronne. Ich ściany wykonuje się ze specjalnych plandek, które przepuszczają światło. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może zaoszczędzić pieniądze, które wydałby na oświetlenie hali w dzień. Warto również wspomnieć, że konstrukcja doskonale chroni przechowywane wewnątrz towary i jest wyjątkowo wygodna w użytkowaniu.

Hale przemysłowe

Do budowy tego typu konstrukcji wykorzystuje się specjalistyczne systemy blach trapezowych oraz płyty warstwowe, które układa się na ścianach bocznych. Dach hal wykonywany jest przeważnie z białego materiału PCV, który pozwala na przepuszczanie światła słonecznego w dzień. Hale przemysłowe cieszą się obecnie dużą popularnością, przede wszystkim dlatego, że ich ustawienie jest o wiele tańsze, niż wybudowanie klasycznego murowanego budynku.

Hale weselne

Nie ma chyba osoby, która nie marzyłaby o wyprawieniu udanego i niezapomnianego wesela. Dzięki wykorzystaniu hali namiotowej każda impreza  okaże się z pewnością wyjątkowa. Warto również zaznaczyć, że solidna konstrukcja bez problemu ochroni gości przed ewentualnymi złymi warunkami pogodowymi. Na rynku znaleźć można obecnie wiele firm oferujących wynajem hal namiotowych. Jedną z nich jest Gasrto4rent.

Hale sportowe

Hale namiotowe uważane są obecnie za jedno z najbardziej praktycznych i solidnych zadaszeń boisk, sal gimnastycznych czy kortów tenisowych. Stała konstrukcja pozwala na ich używanie przez cały rok! Warto zaznaczyć również, że hale ochraniają obiekty nie tylko przed opadami atmosferycznymi, ale i przed ostrym słońcem.