Oryginalny pomysł na eventy firmowe

Organizacja Eventu firmowego to nie lada wyzwanie. Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie miejsce, aby goście nie byli skrępowani i dobrze się bawili. Od tego zależy całe powodzenie imprezy. Zastanawiasz się co zrobić aby zaskoczyć gości? Aby event firmowy nie był kolejną rutynową imprezą, zmień miejsce i zabierz wszystkich tam, gdzie jeszcze nie byli,  Świetnym pomysłem może okazać się impreza plenerowa, w przestronny i eleganckim namiocie.

            Moda na robienie eventów firmowych w halach namiotowych jest bardzo popularna na zachodzie. To bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sal wynajmowanych w klubach, restauracjach czy hotelach. Dzięki zastosowaniu namiotu, event firmowy możemy zrobić w niezwykle malowniczym miejscu, w okolicach jeziora lub lasu, z dala od jakiegokolwiek hałasu, co niewątpliwie przełoży się na całą zabawę.

Namioty a wystrój

Namioty są na tyle uniwersalne, że bez problemu dopasujemy wymiary do ilości gości, aby mogli czuć się swobodnie. Rozmiar namiotu to podstawa, abyśmy mogli ustawić krzesła czy stoły, a następnie odpowiednio usadzić gości. Hale namiotowe mają możliwość instalacji podwieszanych sufitów, a także oświetlenia, które niewątpliwie dodatkowo nadadzą ciekawy klimat imprezie firmowej. Jeśli nie zamierzamy kupować takiego namiot, bo event ma być jednorazową imprezą, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z wypożyczalni namiotów i krzeseł.

Pamiętajmy, żeby event firmowy był oryginalny, nie powinniśmy się trzymać sztywnych szablonów. Zorganizowanie eventu w ciekawym miejscu pod namiotem, przyniesie na pewno zadowolenie, satysfakcję i fajne wspomnienia zaproszonym gościom.