👍Przyjęcia ślubne w niezwykłym plenerze

Przyjęcia ślubne w niezwykłym plenerze

 

            Ślub dla każdego jest wyjątkowym przeżyciem. W dzisiejszych czasach coraz więcej Młodych Par szuka inspiracji do zorganizowania przyjęcia poza murami tradycyjnych sal weselnych. Idealnym rozwiązaniem są wesela plenerowe, które z roku na rok cieszą się  coraz większym zainteresowaniem, szczególnie latem. Jak spełnić te marzenia zapewniając dodatkowo gościom swobodę i bezpieczeństwo? Znakomitym pomysłem są hale namiotowe.

 

Odpowiednia hala namiotowa to podstawa 

Namiot na przyjęcie ślubne w plenerze, powinien być przede wszystkim dostosowany do liczby gości. Ze względu na szerokie możliwości hal namiotowych, możemy zapewnić w nich nie tylko część restauracyjną, z elegancko nakrytymi i pięknie  udekorowanymi stołami, ale także miejsce do tańca oraz scenę dla orkiestry lub DJ. Hale namiotowe posiadają możliwości montażu podwieszanych sufitów, oraz instalacji oświetlenia, co zdecydowanie przełoży się na piękny wystrój i świetną zabawę do białego rana. Istnieje też możliwość zainstalowania nagrzewnic na chłodniejsze dni.

Jeśli do przyjęcia zostało nam mało czasu, dobrym rozwiązaniem jest możliwość wypożyczenia namiotu i krzeseł dla gości. Nasza firma zajmuje się kompleksowym wynajmem i montażem hal namiotowych, które postawimy według wymagań klienta. Hale namiotowe są wodoodporne, więc nie musimy przejmować się gorszą aurą.

Przyjęcia ślubne w plenerze dają dodatkowe możliwości np. pokazu sztucznych ogni czy możliwości skorzystania z grilla, a także zorganizowania dodatkowych atrakcji dla dzieci.